Vodič z Levíc „machroval“ na Instagrame. Dostal pokutu a je na smiech celému Slovensku

Slovenská polícia je aktívna na sociálnych sieťach Facebook aj Instagram a práve toho chcel využiť nahnevaný mladík, ktorý schytal pokutu za rýchlosť.

Drzosť akú na sociálnej sieti Instagram predviedol sa len tak nevidí. Po tom čo dostal pokutu vo výške 80 eur za prekročenie rýchlosti sa predviedol na Instagrame.

Pridal fotku na ktorej označil oficiálny profil slovenskej polície na sociálnej sieti Instagram a urobil to všetko za jazdy a v rýchlosti 90 km/h.

Namiesto toho aby sa z prekročenia pokuty poučil tak riskoval a počas jazdy sa nevenoval riadeniu. Mladík to však poriadne schytal od užívateľov Instagramu a neskôr aj na Facebooku.

Drzé a arogantné správanie 18 ročného mladík však nezostalo bez povšimnutia zo strany polície. Tá ho vypátrala a naparila mu ďalšiu pokutu vo výške 40 eur.

Polícia však mala zvažovať aj tvrdší trest. Za podobné správanie by mali vodičovi okamžite zadržať vodičský preukaz. Mladík za volantom ohrozil ostatných vodičov keďže počas fotografovania nedržal volant. Mohlo tak ľahko prísť k tragédii.

Iba 18 ročný vodič riskoval a vysmieval sa polícii. Schytal pokutu a z hanby si môže ušiť kabát.
Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články