SlovenskoSprávy

Štvrtok: ráno poľadovica a cez až 15 stupňov

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska oblačno až zamračené a spočiatku sa na mnohých miestach treba pripraviť na dážď. V oblasti Malých Karpát sa môže dokonca objaviť aj sneh.

Od juhozápadu nastane neskôr ustávanie zrážok a zmenšovanie oblačnosti. Na západe Slovenska sa však môže ojedinele tvoriť poľadovica. Miestami sa môže objaviť aj hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 1 až do plus 5 stupňov Celzia. Vo východnej polovici územia však bude teplejšie a teploty sa tu budú pohybovať od 6 do 12 stupňov Celzia.

Počas noci bude na Slovensku fúkať prevažne juhovýchodný vietor a na juhozápade severozápadný vietor o rýchlosti od 10 až 30 km/h. Vietor však postupne zoslabne. Na horách bude spočiatku noci búrlivý vietor až silná víchrica.

Do pätnásť

Počas zajtrajšieho dňa bude polooblačno až oblačno. Na východe až zamračené a tu sa miestami objaví občasný dážď. Ráno sa môže miestami objaviť hmla.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 15 stupňov Celzia. Na krajnom západe a Orave bude počas zajtrajšieho dňa chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 8 stupňov Celzia. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 4 stupňov Celzia.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý premenlivý a na juhozápade popoludní juhovýchodný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button