Bleskové správySlovensko

SOŠ techniky a služieb v Nitre tvrdo zasiahla tragická nehoda

Zoznam obetí tragickej nehody autobusu:

Natália – († 15)

Alex – († 16)

Denisa – († 17)

Veronika- († 17)

Martin – († 17)

Mariana – († 21)

Adriana – († 40)

Dušan – († 42)

Erika – († 45)

Alena – († 57)

Ladislav – († 63)

Barbora – († 70)

Pri nehode autobusu a nákladného auta zomrelo včera dvanásť ľudí. Medzi obeťami je päť osôb mladších ako 18 rokov.

Štyri tieto obete navštevovali Strednú odbornú školu SOŠ techniky a služieb v Nitre. Škola zverejnila oznámenie aj na sociálnej sieti Facebook.

„Slovami sa nedá opísať zármutok a smútok, ktorý naplnil naše srdcia po tragickej dopravnej nehode zo dňa 13.11.2019. V týchto chvíľach myslíme na všetkých žiakov, spolužiakov, rodičov, príbuzných a vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodinám a známym všetkých obetí. Modlime sa za uzdravenie zranených. Denisa 17 r., Veronika 17 r., Natália 15 r., Martin 17 r. Spomíname na Vás, zostanete v našich srdciach,“ uvádza sa na facebookovej stránke SOŠ techniky a služieb v Nitre.

Na škole už pôsobia aj psychológovia, ktorí pomáhajú spolužiakom obetí aj učiteľom. Na škole zavládla pochmúrna atmosféra a pri vchode vlaje čierna vlajka. Psychológovia budú v škole pôsobiť aj počas zajtrajšieho dňa.

Okrem toho sú však ďalší žiaci tejto školy v nemocnici pričom jeden je v kritickom stave. Podľa skorších nepotvrdených informácii jedna zo žiačok tejto školy prišla pri nehode o oboch rodičom a sama skončila so zraneniami v nemocnici.

Tragická nehoda, ktorá stála život 12 ľudí sa stala včera. Pri nehode došlo k čelnej zrážke Autobusu a nákladného auta. Polícia už celú nehodu vyšetruje a podľa viacerých zdrojov pracuje aj s možnosť, že sa vodič nákladného auta naťahoval pre mobil.

Pri nehode sa zranilo až 20 osôb, pričom tri osoby utrpeli ťažké zranenia. Jeden zranený je ešte stále v ohrození života. Slovenská vláda sa v reakcii na tragickú dopravnú nehodu rozhodla vyhlásiť štátny smútok.

ODPORÚČAME:

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button