Bleskové správySlovensko

Mladík zrejme skočil do Dunaja. Polícia dnes pátrala po tele

Dnes od ranných hodín vykonávajú policajti pátraciu akciu po tele nezvestného Michala Stacha, o ktorého nezvestnosti polícia informovala vo štvrtok.

Polícia prijala oznámenie o nezvestnosti s časovým odstupom 13 hodín, od kedy policajti robili všetko preto, aby nezvestného vypátrali.

Polícia disponuje kamerovým záznamom, ktorý dňa 20.11.2019 zaznamenáva skok neznámej osoby z Mosta SNP. Vyhodnotením kamerových záznamov v časovej a miestnej súvislosti polícia predpokladá, že touto osobou mal byť s najväčšou pravdepodobnosťou nezvestný muž.

Z uvedeného dôvodu dnes prebieha pátracia akcia v povodí Dunaja. Pátracia akcia prebieha za účasti policajtov z Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I, policajtov poriečneho oddelenia Policajného zboru a Slovenskej pátracej služby z Trenčína.

Polícia zároveň na sociálnej sieti upozornila, že ani tento prípad nemá žiadnu spojitosť s vyšetrovaním prípadu zabitej ženy zo dňa 11.11.2019. Polícia preto žiada verejnosť, aby nešírili dezinformácie, kvôli ktorým sa šíri panika.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button