OdporúčameSlovenskoSprávy

Nedeľa: jasno a teploty do 13 stupňov

Počas dnešnej noci bude prevažne polojasno. Miestami sa však môže objaviť hmla alebo zamračené s nízkou oblačnosťou.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 1 až do plus 4 stupňov Celzia. V južnej polovici západného Slovenska bude o niečo teplejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 6 stupňov Celzia.

Počas noci bude fúkať juhovýchodný až južný vietor o rýchlosti do 20 km/h. Na západe bude miestami fúkať vietor s rýchlosťou do 30 km/h a ojedinele tu môže rýchlosť v nárazoch dosiahnuť aj okolo 60 km/h.

Až do trinásť

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku jasno až polojasno. Zrána a dopoludnia sa treba miestami pripraviť aj na hmlu alebo zamračené s nízkou oblačnosťou, ktorá sa ojedinele udrží po celý deň. Výnimočne sa môže objaviť mrholenie.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 8 až do 13 stupňov Celzia. Pri dlhšie trvajúcej hmle alebo nízkej oblačnosti bude chladnejšie a teplota sa bude pohybovať len okolo 6 stupňov Celzia. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 4 stupňov Celzia.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne slabý a na západe juhovýchodný vietor o rýchlosti od 15 až do 40 km/h. Rýchlosť vetra v v nárazoch môže ojedinele dosiahnuť rýchlosť až 60 km/h.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button