OdporúčameSlovenskoSprávy

Pondelok: začiatok týždňa prinesie trinástky a dážď

Počas dnešnej noci bude malá a na severe a tiež východe až veľká oblačnosť a ojedinele sa tu môže slabý dážď. Ojedinele sa objaví aj hmla alebo zamračené nízkou oblačnosťou – aj s možnosťou mrholenia.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 2 až do plus 3 stupne Celzia. Na západe krajiny bude väčšinou o niečo teplejšie a teplota sa bude pohybovať od 3 až do 6 stupňov Celzia.

Počas noci bude fúkať slabý a na západe prevažne juhovýchodný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h. V nárazoch tu môže ojedinele rýchlosť dosiahnuť až 50 km/h.

Cez deň bude teplo

Počas zajtrajšieho dňa bude jasno až polooblačno a vo východnej polovici bude miestami až oblačno. Ojedinele môže byť zamračené s nízkou oblačnosťou a zrána aj hmlisto. Výnimočne sa môžu objaviť slabé zrážky a to najmä na východe.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 8 až do 13 stupňov Celzia. Pri nízkej oblačnosti bude ojedinele aj chladnejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 3 stupňov Celzia.

Zajtra bude bezvetrie alebo bude fúkať len slabý a na západe prevažne juhovýchodný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button