Ľudia z niektorých bytov v Prešove sa môžu vrátiť domov

Mesto Prešov na svojej oficiálnej stránke na Facebooku informovalo, že obyvatelia niektorých bytov majú prístupné svoje domovy.Na základe vykonaných revíznych skúšok v bytových domoch na Mukačevskej ulici s vchodmi č. 5, 11, 13 boli počas dnešného dňa postupne sprístupnené byty ich majiteľom.

Pri týchto bytových domoch boli zároveň pristavené veľkoobjemové kontajnery, do ktorých ľudia môžu vynášať rozbité okná a ostatné predmety poškodené tlakovou vlnou po výbuchu plynu.

Pri vynášaní veľkých častí odpadu z bytov pomáhajú obyvateľom príslušníci Mestskej polície. Mesto Prešov zároveň poskytlo týmto obyvateľom ochranné pomôcky.

Obyvateľom bytového domu č. 3 boli poskytnuté všetky potrebné informácie o tom, ako majú postupovať a kedy sa môžu nasťahovať späť do svojich bytov na schôdzi bytového domu

Najhoršie sú na tom obyvatelia vchodu č. 9, ktorý je v bezprostrednej blízkosti poškodenej bytovky č. 7, tí sa zatiaľ do svojich bytov vrátiť nemôžu z bezpečnostných dôvodov.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články