SlovenskoSprávyTlačové správy

Miesta vo vlakoch sa rýchlo míňajú. Niektoré sú už vypredané

Národný dopravca vypraví 4 mimoriadne rýchliky, 25 posilových spojov a pridá 58 vozňov do 42 vlakov kategórie InterCity.  

Dohromady 29 posilových a mimoriadnych vlakov pripravila Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) pre cestujúcich, ktorí sa chystajú presúvať v súvislosti s vianočným a novoročným obdobím. Okrem toho posilní až 42 vlakov kategórie IC o 58 vozňov

Vypravené budú spolu 4 mimoriadne rýchliky. Vlak R 11609 (Bratislava hl. st. 13:49 – Košice 19:46) pôjde v piatok 20. decembra 2019 a v piatok 3. januára 2020. Vlak R 11610 (Košice 14:14 – Bratislava hl. st. 20:16) bude vypravený v stredu 1. januára 2020 a v utorok 7. januára 2020. Cestovný poriadok mimoriadnych rýchlikov a podrobnejšie informácie o posilových vlakoch nájdete na stránke železničnej spoločnosti Slovensko.

Cestovné lístky a miestenky odporúča ZSSK zabezpečiť si v dostatočnom časovom predstihu. Zakúpiť si ich možno nielen v pokladniciach ZSSK, ale aj prostredníctvom nového e-shopu ZSSK alebo cez mobilnú aplikáciu Ideme vlakom, ktorá je dostupná pre Android aj iOS.

Obsadenosť vybraných vlakov počas sviatočného obdobia (údaje aktuálne k 19. 12. 2019, obsadenosť na 50 a viac %): 

štvrtok 19. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
IC 522 Košice 11:18 – Bratislava hl. st. 16:02 57 %
IC 523 Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48 92 %
R 607 ANDREA SHOP.SK Bratislava hl. st. 12:13 – Košice 17:53 65 %
R 609 Spišan Bratislava hl. st. 14:13 – Košice 19:53 70 %
IC 45 Wien Hbf 14:42 – Košice 20:42 83 %
R 611 FIXINELA Bratislava hl. st. 16:13 – Košice 21:53 70 %
EC 283 Metropolitan Slovenská strela Praha hl. n. 17:44 – Bratislava hl. st. 21:50 96 %
IC 525 Bratislava hl. st. 18:01 – Košice 22:48 98 %
R 613 Syr NiKA ČÍZ&GO Bratislava hl. st. 18:13 – Košice 23:53 65 %
R 801 Poľana (južná trasa) Bratislava-Nové Mesto 22:34 – Prešov 07:42 56 %
R 615 Zemplín Bratislava hl. st. 22:53 – Humenné 06:33 94 %
RR 960 Košice 09:10 – Mukačevo 14:00 53 %
RR 962 Košice 12:01 – Mukačevo 16:53 68 %

piatok 20. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
IC 521 Bratislava hl. st. 06:01 – Košice 10:48 98 %
R 601 HORALKY SEDITA Bratislava hl. st. 06:13 – Košice 11:53 90 %
R 603 PSS LIŠIAK Bratislava hl. st. 08:13 – Košice 13:53 96 %
R 605 Dargov Bratislava hl. st. 10:13 – Košice 15:53 97 %
IC 523 Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48 92 %
R 607 ANDREA SHOP.SK Bratislava hl. st. 12:13 – Košice 17:53 80 %
R 609 Spišan Bratislava hl. st. 14:13 – Košice 19:53 80 %
IC 45 Wien Hbf 14:42 – Košice 20:42 93 %
R 15711 Šarišan Bratislava hl. st. 15:13 – Humenné 22:50 74 %
R 611 FIXINELA Bratislava hl. st. 16:13 – Košice 21:53 82 %
EC 283 Metropolitan Slovenská strela Praha hl. n. 17:44 – Bratislava hl. st. 21:50 100 %
IC 525 Bratislava hl. st. 18:01 – Košice 22:48 90 %
R 801 Poľana (južná trasa) Bratislava-Nové Mesto 22:34 – Prešov 07:42 75 %
R 615 Zemplín Bratislava hl. st. 22:53 – Humenné 06:33 95 %
Ex 220 Valašský expres Žilina 07:28 – Praha hl. n. 12:39 100 %
RR 960 Košice 09:10 – Mukačevo 14:00 98 %
RR 962 Košice 12:01 – Mukačevo 16:53 100 %

sobota 21. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
IC 521 Bratislava hl. st. 06:01 – Košice 10:48 87 %
R 601 HORALKY SEDITA Bratislava hl. st. 06:13 – Košice 11:53 97 %
R 811 Sitno (južná trasa) Bratislava hl. st. 08:04 – Košice 14:37 53 %
R 603 PSS LIŠIAK Bratislava hl. st. 08:13 – Košice 13:53 97 %
R 605 Dargov Bratislava hl. st. 10:13 – Košice 15:53 98 %
IC 523 Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48 88 %
R 813 Gemeran (južná trasa) Bratislava hl. st. 12:04 – Košice 18:37 55 %
R 607 ANDREA SHOP.SK Bratislava hl. st. 12:13 – Košice 17:53 98 %
R 609 Spišan Bratislava hl. st. 14:13 – Košice 19:53 89 %
IC 45 Wien Hbf 14:42 – Košice 20:42 66 %
R 611 FIXINELA Bratislava hl. st. 16:13 – Košice 21:53 54 %
IC 525 Bratislava hl. st. 18:01 – Košice 22:48 84 %
R 615 Zemplín Bratislava hl. st. 22:53 – Humenné 06:33 87 %
Ex 220 Valašský expres Žilina 07:28 – Praha hl. n. 12:39 86 %
RR 960 Košice 09:10 – Mukačevo 14:00 100 %
RR 962 Košice 12:01 – Mukačevo 16:53 100 %

nedeľa 22. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
IC 521 Bratislava hl. st. 06:01 – Košice 10:48 81 %
R 603 PSS LIŠIAK Bratislava hl. st. 08:13 – Košice 13:53 88 %
R 605 Dargov Bratislava hl. st. 10:13 – Košice 15:53 86 %
IC 523 Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48 71 %
R 607 ANDREA SHOP.SK Bratislava hl. st. 12:13 – Košice 17:53 56 %
R 609 Spišan Bratislava hl. st. 14:13 – Košice 19:53 54 %
IC 45 Wien Hbf 14:42 – Košice 20:42 66 %
EC 283 Metropolitan Slovenská strela Praha hl. n. 17:44 – Bratislava hl. st. 21:50 100 %
IC 525 Bratislava hl. st. 18:01 – Košice 22:48 68 %
R 615 Zemplín Bratislava hl. st. 22:53 – Humenné 06:33 72 %

pondelok 23. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
IC 521 Bratislava hl. st. 06:01 – Košice 10:48 66 %
R 603 PSS LIŠIAK Bratislava hl. st. 08:13 – Košice 13:53 71 %
R 605 Dargov Bratislava hl. st. 10:13 – Košice 15:53 65 %
IC 523 Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48 70 %
R 609 Spišan Bratislava hl. st. 14:13 – Košice 19:53 57 %
IC 45 Wien Hbf 14:42 – Košice 20:42 68 %
EC 283 Metropolitan Slovenská strela Praha hl. n. 17:44 – Bratislava hl. st. 21:50 95 %
IC 525 Bratislava hl. st. 18:01 – Košice 22:48 66 %
R 615 Zemplín Bratislava hl. st. 22:53 – Humenné 06:33 68 %

utorok 24. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
IC 521 Bratislava hl. st. 06:01 – Košice 10:48 56 %

štvrtok 26. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
IC 522 Košice 11:18 – Bratislava hl. st. 16:02 78 %
IC 523 Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48 73 %
R 614 Zemplín Humenné 21:54 – Bratislava hl. st. 05:49 60 %

piatok 27. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
R 601 HORALKY SEDITA Bratislava hl. st. 06:13 – Košice 11:53 52 %
R 603 PSS LIŠIAK Bratislava hl. st. 08:13 – Košice 13:53 59 %
R 606 Liptov Košice 10:07 – Bratislava hl. st. 15:47 58 %
IC 523 Bratislava hl. st. 11:59 – Košice 16:48 51 %
Ex 220 Valašský expres Žilina 07:28 – Praha hl. n. 12:39 54 %
R 605 Dargov Bratislava hl. st. 10:13 – Košice 15:53 63 %
EC 283 Metropolitan Slovenská strela Praha hl. n. 17:44 – Bratislava hl. st. 21:50 70 %
EN 442 Slovakia Humenné 19:46 – Praha hl. n. 07:56 50 %

sobota 28. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
EN 442 Slovakia Humenné 19:46 – Praha hl. n. 07:56 69 %

nedeľa 29. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
Ex 220 Valašský expres Žilina 07:28 – Praha hl. n. 12:39 77 %
IC 522 Košice 11:18 – Bratislava hl. st. 16:02 54 %

pondelok 30. decembra 2019

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
Ex 220 Valašský expres Žilina 07:28 – Praha hl. n. 12:39 72 %
EC 283 Metropolitan Slovenská strela Praha hl. n. 17:44 – Bratislava hl. st. 21:50 66 %
EN 442 Slovakia Humenné 19:46 – Praha hl. n. 07:56 50 %

štvrtok 2. januára 2020

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
IC 522 Košice 11:18 – Bratislava hl. st. 16:02 62 %

piatok 3. januára 2020

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
EN 442 Slovakia Humenné 19:46 – Praha hl. n. 07:56 54 %

sobota 4. januára 2020

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
EN 442 Slovakia Humenné 19:46 – Praha hl. n. 07:56 61 %

nedeľa 5. januára 2020

Vlak Východová stanica, odchod – cieľová stanica, príchod Obsadenosť
EN 442 Slovakia Humenné 19:46 – Praha hl. n. 07:56 55 %
Viac

Tlačová správa

Ak máte záujem o zverejnenie vašej tlačovej správy môžete ju poslať mailom na adresu press@stalosa.sk. Denne zverejňuje výber zaujímavých tlačových správ.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button