Bleskové správySlovensko

V Okoči sa cez víkend pokúsil vraždiť 41-ročný muž

Polícia prijala v sobotu oznámenie o postrelenom mužovi v Okoči – Opatovskom Sokolci v okrese Dunajská Streda.

36-ročný muž bol so život ohrozujúcim, strelným poranením hrudníka, prevezený do nemocnice. Do obce a za poškodeným bol ihneď vyslaný policajný výjazd a začalo sa pátranie, kde a ako sa skutok stal.

Po prvotných informáciách prevzal prípad vyšetrovateľ trnavskej krajskej kriminálnej polície. Na základe získaných informácií a zhromaždených dôkazov vyšetrovateľ po troch dňoch od skutku obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu 41 ročného muža z Okoča – Opatovského Sokolca.

Obvinený 41-ročný muž mal priložiť krátku strelnú zbraň k hrudníku poškodeného a vystreliť, pričom postrelenému hrozilo zlyhanie základných životných funkcií. 36-ročný postrelený muž je po vykonanej operácii mimo ohrozenia života.

Vyšetrovateľ obvineného zadržal, umiestnil do cely policajného zaistenia a zároveň spracoval podnet na väzbu. V prípade uznania viny mu hrozí väzenie na 15 až 21 rokov.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button