Bleskové správySlovensko

Vo Zvolene napadli 4 mužov. Vinníci sedia v cele

Pri kostole vo Zvolene napadli 4 mužov. O pár minút po incidenti už dvojica 29-ročných útočníkov sedela v policajnej cele.

Polícia vo Zvolene vyšetruje prípad prečinu výtržníctva, ku ktorému došlo na Námestí SNP vo Zvolene. Ešte pred Vianocami tu mali dvaja 29-roční muži napadnúť neďaleko kostola štyroch mužov.

Napadnúť ich mali počas toho, ako poškodení prechádzali od katolíckeho kostola smerom k drevárskemu múzeu, pričom na nich mali najskôr vykrikovať a následne ich fyzicky napadnúť.

Všetci štyria poškodení utrpeli zranenia. Krátko po incidente boli obidvaja muži políciou obmedzení na osobnej slobode a následne boli umiestnení do cely policajného zaistenia.

V súčasnosti vyšetrovanie pokračuje, naďalej prebiehajú procesné úkony. Polícia čaká na lekárske správy, v ktorých bude objektívne určená dĺžka doby liečenia poškodených a na základe týchto bude následne posúdená aj prípadná zmena právnej kvalifikácie.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button