SlovenskoSprávy

Pri obci Jasov sa prevrátil autobus. Zranili sa 3 osoby

Dnes poobede došlo k nehode autobusu v obci Jasov. Po nehode ostal autobus prevrátený na boku.

„Z miesta sú hlásené zranené osoby. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky. Informáciu budeme aktualizovať,“ uviedla krátko po tretej hodine na sociálnej sieti Facebook polícia.

K dopravnej nehode autobusu došlo v katastri obce Jasov krátko po 15. hodine. Autobus sa na ceste prevrátil. Našťastie si táto nehoda nevyžiadala žiadne obete.

Traja zranení

Hasiči dnes zasahovali pri dopravnej nehode autobusu, ktorá sa stala v katastri obce Jasov, okres Košice-okolie. Autobus zatiaľ z nezistených príčin vyšiel z cesty a skončil prevrátený na boku.

V autobuse sa v tom čase nachádzalo 10 cestujúcich, pričom následkom nehody utrpeli 3 osoby zranenia rôzneho rozsahu a po zásahu hasičov skončili v ich opatere a tiež posádky záchrannej služby.

Bola neprejazdná

Hasiči vykonali na havarovanom autobuse protipožiarne opatrenie a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín. Na mieste udalosti zasahovalo takmer 20 hasičov z Moldavy nad Bodvou.

Cesta na ktorej sa nehoda stala boli asi dve hodiny úplne neprejazdná pre odstraňovanie následkov nehody.

Slovensko má ešte v živej pamäti nehodu, ktorá sa stala minulý rok v novembri. Pri Nitre po zrážke autobusu a nákladného auta vtedy zomrelo 12 ľudí.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button