OdporúčameSlovenskoSprávy

Na D1 pri Poprade sa zrazilo 17 áut

Na diaľnici D1 neďaleko Popradu došlo k hromadnej dopravnej nehode. Zrazilo sa tu až 17 áut. Diaľnica je neprejazdná.

17:06 Podľa informácií, ktoré polícia zverejnila na sociálnej sieti Facebook je diaľnica D1 pri Porade už plne prejazdná.

Na diaľnici D1 pri Poprade došlo k hromadnej dopravnej nehode pri ktorej sa zrazilo 18 áut, 1 dodávka a 1 autobus. Podľa predbežných informácií sa škoda na autách odhaduje na viac ako 34 tisíc eur.

Na odstraňovaní následkov hromadnej nehody sa podieľalo takmer 20 hasičov. V čase nehody sa vo vozidlách nachádzalo celkom 41 účastníkov. Následkom nehody došlo k zraneniu dvoch osôb.

Na miesto udalosti bol vyslaný aj evakuačný autobus HaZZ, v ktorom účastníci nehody našli dočasne svoje útočisko.

Na mieste zasahovali hasiči z Levoče, Popradu, Beharoviec, Prešova a z Vysokých Tatier. Diaľnica D1 bola v úseku od Spišské Štvrtka v smere na Matejovce niekoľko hodín uzavretá.


Z dôvodu hromadnej dopravnej nehody v smere Prešov – Poprad je momentálne uzatvorená diaľnica od Spišského Štvrtka do Matejoviec.

Polícia zároveň žiada vodičov, aby zvýšili pozornosť na cestách a boli voči sebe ohľaduplní.

Obchádzka je vedená po ceste I/18.

Pri dopravnej nehode našťastie nedošlo k vážnejším zraneniam. Polícia nehodu dokumentuje a jednou z príčin môže byť aj neprispôsobenie jazdy poveternostným podmienkam.

V severných okresoch husto snežilo a napadlo niekoľko centimetrov nového snehu.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button