viac

  Acer Spin 3. základný hybrid so slušnou výbavou

  Na veľtrhu CES predstavil Acer hneď dvojicu hybridných notebookov, ktoré ľahko zmeníte na tablet – Acer Spin 3 a Acer Spin 5.

  Slabším z dvojice bude model Acer Spin 3. Ten bude poháňať procesor Intel Core i3 alebo i5 desiatej generácie, ktorý podľa verzie môže doplniť až 16 GB RAM pamäte.

  Na interný disk potom budete môcť uložiť až 1 TB dát. Samozrejme však budú v ponuke aj verzie s menším diskom. Displej bude mať uhlopriečku 14 palcov s full HD rozlíšením a klasickým pomerom strán 16:9.

  Po stránke dát nechýbajú port – 2 × Thunderbolt 3 (USB-C), 1 × USB 3.1 (USB-A), HDMI 2.0 a slúchadlový 3,5 jack a ani čítačka microSD kariet. Na bezdrôtovú komunikáciu využijete WiFi 6 a Bluetooth 5.

  Nechýba ani podpora pre Acer Active Stylus, ktorý sa teraz navyše môže pochváliť rýchlym nabíjaním. Za 15 minút nabíjania získate ďalších 90 minút práce.

  Nová verzia hybridných notebookov sa začne predávať zrejme v štvrtom mesiaci a za cenu začínajúcu na úrovni 699 dolárov. Rovnaká cena sa dá očakávať aj v eurách.

  Milan Šedivý
  Milan
  Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

  Podobné články

  Premiér sa s odborníkmi dohodol na viacerých návrhoch, predstaví ich v koalícii

  Diskusia vedcov a odborníkov na Úrade vlády SR o riešení situácie s ochorením COVID-19 bude pokračovať aj vo štvrtok 24. 2.

  Tragická dopravná nehoda na R1 pri obci Veľké Zálužie

  Hasiči, polícia aj záchranári dnes zasahovali pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v katastri obce Veľké Zálužie v smere do Nitry.

  Ministerstvo zverejnilo upravené výkazy k Prvej pomoci za január

  Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR (MPSVR SR) zverejnilo upravené výkazy za mesiac január pre podanie žiadostí v rámci Prvej pomoci.

  Ministerstvo práce: Udržať pracovné miesta pomôže trvalý „kurzarbeit“

  Vláda SR dnes schválila návrh nového zákona o trvalej podpore v čase skrátenej práce z dielne Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Je založený na trojstrannej dohode medzi zamestnancom, štátom a zamestnávateľom.

  Od 1. marca bude podľa COVID automatu 20 čiernych okresov

  Slovensko aj ďalší týždeň ostáva v čiernej farbe podľa COVID automatu. Ubúda menej rizikových okresoch a pribúda čiernych okresov.

  Posledné články

  1 komentár

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu