OdporúčameSlovenskoSprávyVýstrahy

Streda: cez noc do mínus 16 a cez do plus 3

Aj túto noc bude pomerne chladno a teploty klesnú až na mínus 16. Cez deň bude jasno a do plus troch.

NOC: teplota: od -9 do -2°C (doliny a kotliny od -16 do -9°C), vietor: iba slabý, zrážky: do 0,5 mm / do 0,5 cm snehu

DEŇ: teplota: od -4 do +1°C (juhozápad, Tatry do +3°C), vietor: do 20 km/h, zrážky: do 1 mm / do 1 cm snehu

Počas dnešnej noci bude jasno až polojasno. Na západe bude na viacerých miestach hmla alebo zamračené s nízkou oblačnosťou. Inde bude hmla a zamračené len ojedinele. Len výnimočne sa v noci objaví slabé sneženie.

Najnižšia nočná teplota sa bude zajtra pohybovať od mínus 9 stupňov Celzia až do mínus 2 stupne Celzia. V dolinách a kotlinách miestami však bude aj túto noc chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať od mínus 16 stupňov Celzia do mínus 9 stupňov Celzia. Na juhozápade sa bude teplota pohybovať okolo nuly.

Aj počas dnešnej noci bude na väčšine územia bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

V Tatrách bude teplejšie

Počas zajtrajšieho dňa bude na území Slovenska jasno až polojasno. Miestami sa môže objaviť nízka oblačnosť alebo hmla. Ojedinele sa objaví aj slabé sneženie. Neskôr popoludní nastane na západnom a strednom Slovensku ďalšie pribúdanie oblačnosti.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od mínus 4 stupne Celzia až do plus 1 stupňa Celzia. Na juhozápade bude miestami teplejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 3 stupne Celzia. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 0 stupňov Celzia. V Tatrách bude o pár stupňov teplejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 3 stupňov Celzia.

Počas dňa bude fúkať slabý a na severe a východe prechodne južný vietor o rýchlosti do 20 km/h.  

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button