SlovenskoSprávyVýstrahy

Utorok: zamračené a hmlisto a na východe aj poľadovica

Zamračené a hmlisto bude v noci aj počas zajtrajšieho dňa. Platia aj výstrahy pred tvorbou poľadovice najmä na východe Slovenska.

NOC: teplota: od -5 do 0°C, vietor: do 20 km/h, zrážky: do 1 mm / do 1 cm snehu

DEŇ: teplota: od -2 do +3°C, vietor: od 5 do 25 km/h, zrážky: do 1 mm / do 1 cm snehu

Počas dnešnej noci bude prevažne zamračené a tiež hmlisto. Na horách a ojedinele aj v nižších polohách bude polojasno. Ojedinele sa objaví mrholenie alebo slabé sneženie a aj s možnosťou tvorby poľadovice.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od mínus 5 stupňov Celzia do 0 stupňov Celzia. Pri zmenšenej oblačnosti však bude chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo mínus 7 stupňov Celzia.

Počas dnešnej noci bude fúkať slabý a na západe a východe miestami juhovýchodný až južný vietor do rýchlosti 20 km/h.

Zamračené a hmlisto

Počas zajtrajšieho dňa bude prevažne zamračené a tiež hmlisto. Na horách a ojedinele aj v nižších polohách bude jasno až polojasno. Ojedinele sa objaví mrholenie alebo slabé sneženie a to aj s možnosťou tvorby poľadovice.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od mínus 2 stupne Celzia až do plus 3 stupne Celzia. Pri slnečnom počasí však bude o pár stupňov teplejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 5 stupňov Celzia. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 2 stupne Celzia.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne juhovýchodný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h. Na strednom Slovensku bude väčšinou fúkať len slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button