OdporúčameSlovenskoSprávy

COVID-19 na Slovensku: pribudlo 11 nakazených

Za dnešný deň pribudlo celkovo až 11 nových potvrdených prípadov ochorenia COVID-19, ktoré spôsobuje koronavírus SARS-CoV-2.

Na rozdiel od predchádzajúcich dní nepribudol ani jeden prípad v Bratislave. Nákaza sa však začína šíriť aj do menších miest.

V Bratislavskom kraji však pribudol jeden nakazený muž v Pezinku. Jeden muž pribudol aj v Trnavskom okrese a rovnako jeden nakazený muž pribudol aj v Trenčíne.

Vo Svidníku sa ochorením COVID-19 nakazili dvaja muži a jedna žena v okrese Rožňava. Prvý prípad je hlásený aj z Prešove, kde sa nakazilo ochorením COVID-19 jedno dieťa.

Z okresu Liptovský Mikuláš aj z okresu Sobrance pribudol jeden muž. Jedného muža a jednu ženu potom hlásia z okresu Košice.

Na Slovensku tak máme zatiaľ potvrdených 72 prípadov a otestovaných s negatívnym výsledkom bolo 1523 ľudí z toho 143 dnes.

Premiér Peter Pellegrini po skončení Ústredného krízového štábu však upozornil, že počet nakazených bude v nasledujúcich dňoch určite stúpať.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button