viac

  Surface Book 3: iba vylepšený hardware

  Microsoft predstavil hneď niekoľko zariadení. Okrem notebooku Surface Book 3 predstavil aj tablet Surface Go 2 a niekoľko ďalších zariadení.

  Notebook Surface Book 3 je veľmi zaujímavým zariadením najmä pre možnosť používať displej zariadenia ako tablet. Po stránke výkonu ide o pomerne výkonné zariadenia aj keď priestor na zlepšenie sa tu určite nájde.

  Surface Book 3 bude aj naďalej v dvoch vyhotoveniach s menším 13,5 palcovým displej s rozlíšením 3000×2000 bodov alebo s rozmernejším 15 palcovým displejom s rozlíšením 3240×2160.

  Hnacím motorom oboch zariadení bude 10. generácia procesorov Intel Core. Pri menšom bude na výber medzi procesormi Intel Core i5-1035G7 alebo výkonnejším procesorom Intel Core i7-1065G7. O grafický výkon sa môže postarať grafická karta Nvidia GeForce GTX 1650 Max-Q.

  V prípade notebooku s väčším displejom bude hnacím motorom procesor Intel Core i7-1065G7. O dostatočný grafický výkon sa postará grafická karta Nvidia GTX 1660 Ti Max-Q alebo Nvidia Quadro RTX 3000 GPU.

  Ostatné zostalo až na pár drobností totožné s predchádzajúcou verziou Surface Book 2. Čo však nepoteší je cena. Tá bude zrejme začínať na sume viac ako 1500 eur.

  Milan Šedivý
  Milan
  Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

  Podobné články

  Pribudlo 6-tisíc prípadov a viac ako 100 úmrtí

  Antigénové a PCR testy na Slovensku včera potvrdili viac ako 6-tisíc prípadov ochorenia COVID-19. Za včerajší deň však pribudlo viac ako 100 úmrtí. Zaočkovaných za včera pribudlo necelých 6-tisíc.

  Tripartita odsúhlasila návrh kľúčového zákona na trvalú ochranu zamestnancov

  Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR pripravilo návrh nového zákona o podpore v čase skrátenej práce. Zmeny odsúhlasila už aj tripartita.

  MDV: Na odporúčanie hygienikov pozastavujeme praktickú výučbu v autoškolách

  Ministerstvo dopravy od zajtra pozastavuje Covid automat pre autoškoly. Stane sa tak na základe odporúčania rezortného hygienika.

  V nemocniciach je už viac ako 4-tisíc pacientov. Pribudlo 5-tisíc prípadov

  Stav v nemocniciach sa zhoršuje a počty pacientov posledné dni rastú. Aktuálne je v nemocniciach už viac ako 4-tisíc pacientov s ochorení COVID-19 alebo podozrením naň. Pribudlo aj 5-tisíc nových prípadov a takmer 100 úmrtí.

  Premiér sa zajtra stretne s odborníkmi. Majú riešiť ako ďalej

  Premiér Igor Matovič pozval v utorok 23. 2. na Úrad vlády SR vedcov a odborníkov. Majú riešiť ako ďalej bojovať s pandémiou COVID-19.

  Posledné články

  1 komentár

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu