Bleskové správyPočasieSlovensko

Zajtra teploty stúpnu a cez deň sa objavia aj búrky

Počas dnešnej noci bude na Slovensku polooblačno až oblačno. Neskôr sa objaví aj miestami zmenšená oblačnosť. Ojedinele sa môžu tiež v noci objaviť aj prehánky, dážď a spočiatku aj doznievanie búrok. Zrána sa môžu ojedinele objaviť hmly.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 17 až do 12°C. Počas noci bude bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor, ktorý pri búrkach prechodne zosilnie.

Cez deň až 31

Počas zajtrajšieho dňa bude polooblačno až oblačno a neskôr bude miestami až veľká oblačnosť. Postupne sa na mnohých miestach vyskytnú prehánky, dážď a miestami búrky. Búrky môžu byť aj intenzívne a s krúpami. Počas zajtrajšieho dňa bude teplo a dusno.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 26 až 31°C. Na Orave bude ojedinele chladnejšie. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 17°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať slabý vietor, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button