PočasieSlovensko

Pondelok: daždivo a zamračené. Teploty až do 27 stupňov

Počas dnešnej noci bude prevažne oblačno a postupne miestami menej oblačnosti. Miestami sa však treba pripraviť na dážď alebo prehánky a spočiatku výnimočne búrky. Dážď a búrky sa môžu objaviť najmä na západe Slovenska. Postupne však počas noci nastane čiastočné ustávanie zrážok. Neskôr sa však môže ojedinele objaviť hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 11 až do 17°C. Počas dnešnej noci bude fúkať slabý premenlivý, na juhozápade a východe severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 10 až 30 km/h.

Oblačno a dážď

Počas zajtrajšieho dňa bude prevažne oblačno a spočiatku miestami aj zmenšená oblačnosť. Zrána sa môže ojedinele objaviť hmla. Miestami sa objavia prehánky a dážď. Daždivo bude najmä v južnej polovici územia. Ojedinele sa však zajtra môžu objaviť aj búrky.

Najvyššia denná teplota sa však zajtra bude pohybovať od 22 až 27°C. Na Orave a pod Tatrami bude o niečo chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 20°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 14 st.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne severný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h. V Banskobystrickom kraji bude fúkať väčšinou slabý. Pri búrkach môže vietor prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button