PočasieSlovensko

Utorok: zamračená a daždivo. Objavia sa aj búrky

Počas dnešnej noci bude oblačno až zamračené a len ojedinele prechodne polooblačno. Na väčšine územia sa v noci treba pripraviť na dážď, prehánky a ojedinele aj búrky.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 13 až do 18°C. V dolinách a kotlinách však bude ojedinele ešte chladnejšie a teplota sa bude pohybovať len okolo 11°C.

Počas noci bude fúkať prevažne severný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h, ktorý však pri búrkach prechodne zosilnie.

Dážď a oblačno

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku oblačno až zamračené a len ojedinele prechodne zmenšená oblačnosť. Na väčšine územia sa však počas zajtrajšieho dňa treba pripraviť na prehánky alebo dážď a ojedinele aj búrky.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 21 až 26°C. Na západe, v Žilinskom kraji a na hornom Spiši však bude väčšinou chladnejšie a teplota sa ti bude pohybovať od 16 až 21°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 12 st.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne severný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h, ktorý pri búrkach prechodne zosilnie.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button