OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy

Nedeľa: oblačno a daždivo. Deň môžu znepríjemniť aj búrky

Noc

  • teplota: od 12 do 17°C
  • zrážky: do 10 mm, ojedinele na západe 15 až 30 mm
  • vietor: od 15 až do 30 km/h

Deň

  • Teplota: od 21 do 26°C, západ, severozápad, pod Tatrami do 19°C
  • zrážky: do 15 mm, ojedinele, najmä pri búrkach 15 až 30 mm
  • vietor: od 15 až do 35 km/h, nárazy do 50 km/h

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska oblačno až zamračené. Miestami sa však aj počas dnešnej noci objavia prehánky alebo dážď. Na západe Slovenska sa ojedinele treba pripraviť aj na výdatné zrážky.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 17°C. Počas noci bude fúkať slabý a na západe severozápadný vietor o rýchlosti od 15 až do 30 km/h.

Oblačno a dážď

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku oblačno až zamračené. Postupne sa na mnohých miestach objavia prehánky alebo dážď. Na strednom a východnom Slovensku sa ojedinele môžu objaviť aj intenzívne búrky.

Najvyššia denná teplota zajtra stúpne na 21 až 26°C. Na krajnom západe, severozápade a pod Tatrami však bude chladnejšie a teplota sa tu bude maximálne pohybovať okolo 19°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 12°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 15 až do 35 km/h, ktorý v nárazoch miestami zosilnie až na 50 km/h. Pri búrkach môže vietor prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button