PočasieSlovenskoSprávy

Štvrtok: prichádza leto, na východe aj búrky

Počas dnešnej noci bude na Slovensku malá a lokálne aj zväčšená oblačnosť. Ojedinele sa tiež môžu objaviť aj prehánky alebo dážď. Spočiatku aj doznievanie búrok.

Najnižšia nočná teplota sa bude túto noc pohybovať od 10 až do 10°C. V údoliach však bude miestami chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať len okolo 8°C.

Počas dnešnej noci bude bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Teploty stúpnu

Počas zajtrajšieho dňa bude premenlivá a prechodne zmenšená oblačnosť. Miestami sa však môžu aj zajtra objaviť prehánky a ojedinele dokonca aj búrky. Na východe Slovenska môžu byť búrky aj intenzívne. Ráno sa môže ojedinele objaviť aj hmla.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 24 až do 29°C. Na Orave a pod Tatrami však bude chladnejšia a teplota sa tu bude pohybovať okolo 22°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 14 st.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať iba slabý vietor, ktorý však  pri búrkach prechodne zosilnie.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button