PočasieSlovenskoSprávyVýstrahy

Piatok: opäť potrápi dážď aj búrky s krúpami

Počas dnešnej noci bude na Slovensku premenlivá a na západe postupne až veľká oblačnosť. Miestami sa tiež môže objaviť dážď alebo prehánky a ojedinele aj búrky. Slovenský hydrometeorologický ústav vydal na noc aj zajtra výstrahu pred búrkami.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 13 až do 18°C. Chladnejšie však bude v údoliach, kde sa teplota ojedinele bude pohybovať okolo 11°C.

Počas noci bude prevažne bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor, ktorý pri búrkach prechodne zosilnie.

Opäť dážď a búrky

Počas zajtrajšieho dňa bude premenlivá a prechodne veľká oblačnosť. Postupne na mnohých miestach objaví aj dážď alebo prehánky. Miestami sa objavia aj intenzívne búrky aj s krúpami. Počas zajtrajšieho dňa bude dusno.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 24 až do 29°C. Na Orave a pod Tatrami však bude zajtra chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 22°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 15 st.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne juhovýchodný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h, ktorý pri búrkach prechodne zosilnie.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button