Bleskové správySlovensko

Prezidentka mala aj druhý test negatívny. Obnovila svoj program

Kancelária prezidentky SR Zuzany Čaputovej dnes informovala, že prezidentka mala aj druhý test na ochorenie COVID-19 negatívny. Prezidentku testovali po tom, ako bol jeden z členov kancelárie prezidenta v kontakte s osobou pozitívne testovanou na ochorenie COVID-19.

„Rád by som Vás informoval, že prezidentka Zuzana Čaputová dnes absolvovala opakovaný test na COVID-19 s negatívnym výsledkom. Ochorenie sa pri opakovanom teste nepotvrdilo ani u zamestnanca KP SR, ktorý bol predtým v kontakte s infikovanou osobou. V krátkom čase budeme informovať o ďalšom programe prezidentky,“ uviedol hovorca prezidentky Martin Strižinec.

V zapätí kancelária prezidentky informovala aj o obnovení programu Zuzany Čaputovej. Dnes si prezidentka uctí pamiatku dr. Milady Horákovej pri príležitosti 70. výročia jej popravy položením venca k Pamätníku obetiam komunizmu na Jakubovom námestí v Bratislave.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button