Bleskové správySlovensko

Tragédia v záhradkárskej osade v Bratislave: dvaja mŕtvi a tri osoby skončili v nemocnici

K tragickej udalosti v záhradkárskej oblasti v Bratislave v Petržalke prišlo včera večer. Polícia v jednej z chatiek na Betliarskej ulici našla dvoch mŕtvych mužov. Ďalšie tri osoby skončili v jednej z bratislavských nemocníc.

Podľa informácií, ktoré zverejnila polícia na Facebook došlo pravdepodobne k chybe pri obsluhe alebo k poruche elektrocentrály. Usmrtené aj zranené osoby sa mali nadýchať práve splodín z pustenej elektrocentrály. Polícia k prípadu bližšie informácie zatiaľ neposkytla.

„V záhradkárskej oblasti na Betliarskej ulici došlo k tragickej udalosti. Dvaja muži boli nájdení bez známok života v chate, v ktorej sa mali nadýchať splodín z elektrocentrály. Ďalšie tri osoby boli prevezené do jednej z bratislavských nemocníc. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci všeobecného ohrozenia. Policajti na mieste vykonávajú všetky prvotné, neodkladné a neopakovateľné procesné úkony,“ uviedla k prípadu polícia na sociálnej sieti Facebook.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button