PočasieSlovenskoSprávy

Sobota: teploty stúpnu opäť až na 30 stupňov

Počas dnešnej noci bude oblačno až zamračené a ojedinele sa tiež objaví dážď alebo prehánky. Výnimočne sa dokonca môžu objaviť aj búrky. Od západu nastane čiastočné zmenšovanie oblačnosti. Ojedinele sa môže objaviť hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 13 až do 18°C. V údoliach a na Záhorí bude miestami chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 11°C.

Počas noci bude fúkať prevažne severný vietor o rýchlosti od  5 až do 25 km/h. Na strednom Slovensku bude fúkať väčšinou len slabý vietor.

Až do 30 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa bude malá a miestami prechodne zväčšená oblačnosť. Ojedinele a to najmä na strednom Slovensku sa môžu objaviť prehánky a výnimočne tiež búrky.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 25 až do 30°C. Na Kysuciach, Orave a pod Tatrami však bude chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 23°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 15°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne severný vietor od 5 až do 25 km/h. Na strednom Slovensku a k večeru aj inde bude fúkať len slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button