viac

  Orange ruší staré paušály. Zmení ho aj bez vášho súhlasu

  Orange sa po rokoch konečne rozhodol sprehľadniť ponuku a postupne zrušiť všetky staré a nepredávané programy. Orange má aj teraz desiatky programov, ktoré ponuku operátora zbytočne komplikovali.

  Nevýhodou zmeny programov je, že operátor zákazníkom nedá na výber a nový program vyberie za nich. Od operátora tak dostanete len SMS, v ktorej vám oznámi termín zmeny aj nový program. Na výber bude už iba s nových GO paušálov.

  Ak vám operátorom vybratý program nebude vyhovovať môžete si ho následne zmeniť. Avšak u pôvodného programu nebudete môcť ostať.  

  Nútená zmena paušálov však nemusí byť výhodná pre všetkých. V minulosti mal operátor v ponuke aj paušály s nulovým mesačným poplatkom. Tie však teraz v ponuke nemá a najmenší program má mesačný poplatok 5 eur. Najnižší program však operátor neprezentuje ani na webovej stránke. Tam nájdete program od 10 eur.

  Operátor tiež zmenu programov zdôvodňuje možnosťou využívania nových služieb a to najmä dát. Avšak pri starých programoch ostávali často zákazníci, ktorí nemali záujem o využívanie dátových služieb.

  Zmena programov bude postupná a začala prebiehať od 1. júla. Orange na webe informuje, že kým zmení všetky staré programy bude to trvať niekoľko mesiacov.

  Nižšie paušály GO

   GO 5 eurGO 10 eurGO 20 eur
  Mesačný poplatok5 eur10 eur20 eur
  Nekonečné volania na čísla v rámci siete Orange1 číslo3 čísla
  Volania zahrnuté v paušále50 predplatených minút SR/EÚ/Zóna 1100 predplatených minút SR/EÚ/Zóna 1Nekonečné volania SR/EÚ/Zóna 1
  SMSNekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
  Dáta v SR a EÚ100 MB250 MB1 GB

  Vyššie paušály GO

   GO 30 eurGO 40 eurGO 65 eur
  Mesačný poplatok30 eur40 eur65 eur
  Volania zahrnuté v paušáleNekonečné volania SR/EÚ/Zóna 1Nekonečné volania SR/EÚ/Zóna 1Nekonečné volania SR/EÚ/Zóna 1/Svet
  SMSNekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1Nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1Nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1/Svet
  Dáta v SR a EÚ4 GB10 GB20 GB
  Milan Šedivý
  Milan
  Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

  Podobné články

  Pribudlo 6-tisíc prípadov a viac ako 100 úmrtí

  Antigénové a PCR testy na Slovensku včera potvrdili viac ako 6-tisíc prípadov ochorenia COVID-19. Za včerajší deň však pribudlo viac ako 100 úmrtí. Zaočkovaných za včera pribudlo necelých 6-tisíc.

  Tripartita odsúhlasila návrh kľúčového zákona na trvalú ochranu zamestnancov

  Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR pripravilo návrh nového zákona o podpore v čase skrátenej práce. Zmeny odsúhlasila už aj tripartita.

  MDV: Na odporúčanie hygienikov pozastavujeme praktickú výučbu v autoškolách

  Ministerstvo dopravy od zajtra pozastavuje Covid automat pre autoškoly. Stane sa tak na základe odporúčania rezortného hygienika.

  V nemocniciach je už viac ako 4-tisíc pacientov. Pribudlo 5-tisíc prípadov

  Stav v nemocniciach sa zhoršuje a počty pacientov posledné dni rastú. Aktuálne je v nemocniciach už viac ako 4-tisíc pacientov s ochorení COVID-19 alebo podozrením naň. Pribudlo aj 5-tisíc nových prípadov a takmer 100 úmrtí.

  Premiér sa zajtra stretne s odborníkmi. Majú riešiť ako ďalej

  Premiér Igor Matovič pozval v utorok 23. 2. na Úrad vlády SR vedcov a odborníkov. Majú riešiť ako ďalej bojovať s pandémiou COVID-19.

  Posledné články

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu