OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy

Štvrtok: cez noc 16 a cez deň až 30 stupňov

Počas dnešnej noci bude oblačno až zamračené. Miestami a to najmä na severe a západe sa objaví aj dážď.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 11 až do 16°C. V údoliach však bude aj túto noc ojedinele chladnejšie. Počas noci bude fúkať prevažne slabý vietor.

Až do 30

Počas zajtrajšieho dňa nás čaká veľká a miestami zmenšená oblačnosť. Zmenšená oblačnosť bude najmä na juhu územia Slovenska. Ojedinele sa môže objaviť aj slabý dážď alebo prehánky. Na severe Slovenska budú prehánky a dážď počas zajtrajšieho dňa častejšie.

Najvyššia denná teplota sa zajtra bude pohybovať od 25 až do 30°C. V Žilinskom kraji a na východe väčšinou o pár stupňov chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať od 20 až do 25°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 12°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý a popoludní na západnom a strednom Slovensku juhozápadný až západný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button