OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy

Pondelok: cez 11 a cez deň maximálne 25

Počas dnešnej noci bude na Slovensku najmä jasno alebo len malá oblačnosť. V údoliach sa ojedinele môže objaviť hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 6 až do 11°C. V údoliach však bude miestami chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 4°C.

Počas dnešnej noci bude väčšinou fúkať len slabý vietor. Na juhozápade a juhovýchode bude fúkať severný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h.

Slnečno a do 25

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku slnečno a prechodne aj zväčšená oblačnosť. Zrána sa v údoliach môže ojedinele objaviť hmla. Na severe sa počas dňa ojedinele vyskytnú aj  prehánky.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 20 až do 25°C. V severnej polovici územia však bude o pár stupňov chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať od 16 až do 20°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 8°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať väčšinou len slabý vietor. Na západe a východe bude miestami fúkať severný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button