PočasieSlovenskoSprávy

Utorok: teploty stúpnu, no objavia sa mraky

Počas dnešnej noci bude na Slovensku prevažne jasno a ojedinele hmla alebo nízka oblačnosť. Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 6 až do 11°C. V údoliach však budú miestami len 4°C.

Počas dnešnej noci bude bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor. Na východe bude spočiatku fúkať severný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Stúpnu

Počas zajtrajšieho dňa bude jasno až polooblačno a v priebehu dňa zväčšená oblačnosť.  Najmä v horských oblastiach sa ojedinele objavia prehánky. Zrána sa môže ojedinele objaviť aj hmla alebo zamračené s nízkou oblačnosťou.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 19 až do 24°C a na juhozápade sa teploty budú pohybovať do 27°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 10°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať slabý a na juhozápade juhovýchodný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button