PočasieSlovenskoSprávy

Streda: teploty stúpnu až na 29 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensko jasno až polojasno a  miestami zväčšená oblačnosť. Neskôr ráno sa môže ojedinele objaviť aj hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude zajtra pohybovať od 5 až do 10°C. Na juhozápade bude miestami o niečo teplejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 12°C.

Počas dnešnej noci bude na Slovensku väčšinou len bezvetrie alebo bude fúkať iba slabý vietor.

Až 29 stupňov

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku jasno až polooblačno. Miestami sa však objaví aj zväčšená oblačnosť a to najmä na západe Slovenska. Ojedinele sa môžu objaviť aj prehánky. Zrána sa objaví ojedinele hmla.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 21 až 26°C. Na juhozápade a miestami aj na juhu stredného Slovenska však bude o niekoľko stupňov teplejšie a teplota sa tu bude pohybovať do 29°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 13°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať prevažne južný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button