OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy

Štvrtok: prehánky, dážď a mierne ochladenie

Počas dnešnej noci bude na Slovensku jasno až polojasno a miestami tiež zväčšená oblačnosť. Postupne od západu nastane ďalšie pribúdanie oblačnosti a ojedinele sa tiež objaví dážď alebo prehánky.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 11 až do 16°C. V údoliach stredného Slovenska a na Spiši bude miestami chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 9°C.

Počas noci bude na Slovensku fúkať väčšinou slabý vietor. Na juhozápadnom Slovensku v druhej polovici noci bude fúkať severozápadný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Prehánky a dážď

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku oblačno až zamračené a na východe spočiatku zmenšená oblačnosť. Od západu sa na mnohých miestach objavia prehánky, dážď a ojedinele búrky.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 22 až do 27°C. V Žilinskom kraji a na hornom Spiši však bude zajtra chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať od 17 až do 22°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 9°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý vietor. Miestami a to najmä na západnom a južnom Slovensku bude zajtra fúkať západný až severozápadný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button