OdporúčameSlovenskoSprávy

Piatok: oblačno, prehánky, dážď aj búrky. Bude chladno

Počas dnešnej noci bude oblačno až zamračené. Miestami sa objavia prehánky alebo dážď a na hrebeňoch Tatier dokonca sneženie.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 15°C. V údoliach však bude ojedinele aj chladnejšie.

Fúkať bude počas noci severozápadný až severný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h. Na strednom Slovensku bude fúkať prevažne slabý vietor.

Zamračené a chladno

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku oblačno až zamračené a na západe miestami aj zmenšená oblačnosť. Na viacerých miestach sa zajtra treba pripraviť na prehánky, dážď a ojedinele aj búrky. Na hrebeňoch Tatier sa aj počas dňa objaví aj sneženie. Zajtra bude chladno.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 19 až 24°C. Na severe a miestami aj v Banskobystrickom kraji, Gemeri a Above bude ešte chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať od 14 až 19°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 8 st.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne severný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h.  Na strednom Slovensku bude väčšinou fúkať len slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button