OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy

Sobota: bude chladno a daždivo. Teploty klesnú

Počas dnešnej noci bude oblačno až zamračené a na juhozápade spočiatku aj zmenšená oblačnosť. Na mnohých miestach sa treba v noci pripraviť na prehánky alebo dážď. Ojedinele sa môžu objaviť aj výdatné zrážky.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 15°C. Na Zemplíne však bude teplejšie a teplota sa tu bude pohybovať do 17°C.

Počas noci bude fúkať slabý a na západe a juhovýchode miestami severozápadný až severný vietor o maximálnej rýchlosti do 25 km/h.

Bude chladno

Počas zajtrajšieho dňa bude veľká oblačnosť až zamračené a len výnimočne aj čiastočne zmenšená oblačnosť. Na mnohých miestach sa počas zajtrajšieho dňa treba pripraviť na prehánky, dážď a ojedinele aj búrky. Ojedinele sa treba pripraviť aj na výdatné zrážky.

Počas zajtrajšieho dňa bude chladno a to najmä na strednom a západnom Slovensku. Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 18 až do 23°C. V Above, na Šariši a Zemplíne bude väčšinou okolo 25°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 11°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať prevažne severovýchodný vietor o maximálnej rýchlosti od 10 až do 30 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button