OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy

Pondelok: začiatok pracovného týždňa bude horúci. Teplota stúpne na 30 stupňov

Počas noci bude ešte daždivo a môžu sa objaviť aj búrky. Zajtra však teploty stúpnu až na 30 stupňov a zrážok bude menej.

Dôležité
  • NOC: teplota od 11 až do 16°C, slabý vietor, zrážky do 5 mm
  • DEŇ: teplota od 25 až do 30°C, slabý vietor, zrážky do 5 mm, pri búrkach ojedinele od 5 až do 20 mm

Počas dnešnej noci bude prevažne oblačno. Miestami a to najmä na západe Slovenska sa ojedinele objavia prehánky, dážď a výnimočne tiež búrky. Postupne nastane ubúdanie zrážok a zmenšovanie oblačnosti.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 11 až do 16°C. V horských dolinách však bude počas noci ojedinele chladnejšie.

Počas dnešnej noci bude na Slovensku bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Až na 30

Počas zajtrajšieho dňa bude polooblačno až oblačno. Miestami a to najmä v horských oblastiach sa objavia prehánky a ojedinele tiež búrky.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 25 až do 30°C. Na Orave a pod Tatrami však bude miestami chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 23°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 14°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať prevažne slabý vietor, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button