PočasieSlovenskoSprávy

Streda: mierne ochladenie, prídu prehánky a búrky

Počas noci teploty mierne klesnú a rovnako počas dňa bude na niektorých miestach o pár stupňov menej. Objavia sa však prehánky a búrky.

Dôležité
  • NOC: teplota od 12 až do 17°C, slabý vietor, zrážky do 3 mm a pri búrkach ojedinele okolo 15 mm
  • DEŇ: teplota od 24 až do 29°C, slabý vietor, zrážky do 5 mm a pri búrkach ojedinele okolo 20 mm

Počas dnešnej noci bude na Slovensku malá a miestami prechodne zväčšená oblačnosť. Ojedinele sa počas noci môžu objaviť prehánky alebo búrky. Nadránom sa v údoliach môže ojedinele objaviť hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 17°C. V údoliach bude ojedinele chladnejšie a teplota sa bude pohybovať len okolo 10°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor, ktorý pri búrkach môže prechodne zosilnieť.

Ochladenie a prehánky

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku malá a miestami tiež prechodne zväčšená oblačnosť. Ojedinele sa môžu a to najmä na Spiši a na Gemeri miestami objaviť tiež prehánky alebo búrky. Zrána sa v údoliach ojedinele objaví aj hmla.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 24 až do 29°C. Na severe Slovenska však bude miestami chladnejšie a teploty sa tu budú pohybovať okolo 22°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 14°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať slabý premenlivý vietor, ktorý môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button