PočasieSlovenskoSprávy

Štvrtok: teploty cez deň až do 30 stupňov, miestami búrky

Počas noci sa budú teploty pohybovať do 17 stupňov a počas dňa až do 30 stupňov. Ráno môže cestu do práce znepríjemniť hmla a počas dňa sa objavia aj búrky.

Dôležité
  • NOC: teploty od 12 až do 17°C, sever od 8 až do 12°C, slabý vietor, zrážky do 2 mm a pri búrkach ojedinele okolo 10 mm
  • DEŇ: teploty od 25 až do 30°C , sever okolo 23°C, slabý vietor, zrážky do 3 mm a pri búrkach ojedinele okolo 15 mm

Počas dnešnej noci bude na Slovensku malá a miestami prechodne zväčšená oblačnosť. Ojedinele sa môžu objaviť zrážky a výnimočne sa môžu spočiatku noci objaviť aj búrky. Nadránom sa najmä v údoliach objaví ojedinele aj hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 17°C. Na Kysuciach, Orave, v Liptove, na Horehroní a Spiši však bude túto noc chladnejšie a teploty sa tu budú pohybovať od 8 až do 12°C.

Počas dnešnej noci bude na Slovensku väčšinou bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Až 30 stupňov

Aj počas zajtrajšieho dňa bude malá a miestami zväčšená oblačnosť. Ojedinele a na strednom Slovensku sa miestami objavia aj prehánky. Ojedinele sa tiež môžu objaviť aj búrky. Zrána sa ojedinele objaví aj hmla.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 25 až do 30°C. Na severe však bude miestami chladnejšie a teploty sa budú pohybovať okolo 23°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrv bude okolo 14°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý premenlivý vietor, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button