Facebook Messenger môžete zamknúť. Zatiaľ len na iOS

Sociálna sieť Facebook vylepšila Messenger pre iOS. Po novom bude možné chrániť vstup do aplikácie pomocou Face ID alebo Touch ID.

Facebook pridal do aplikácie Messenger novú funkciu, ktorú už dlhšiu dobu používa WhatsApp, ktorý tiež patrí pod krídla Facebooku.

Po novom v nastaveniach pribudla možnosť chrániť vstup do aplikácie pomocou Face ID alebo Touch ID. Ak však nepoužívate ani Face ID ani Touch ID máte smolu. Vstup do aplikácie nie je možné chrániť heslom.

Zapnúť chránenie aplikácie pomocou Face ID alebo Touch ID môžete priamo v aplikácii v časti „Súkromie“. Nastaviť tiež môžete aj to kedy má Messenger požadovať prihlásenie cez Face ID alebo Touch ID. Na výber je okamžite po spustení, po 1 minúte, po 15 minútach alebo až po hodine.

Biometrická ochrana zatiaľ nie je dostupná pre Android. Aj tam by sa však mal Messenger dočkať biometrickej ochrany avšak bude to zrejme až o niekoľko mesiacov.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Podobné články