OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy

Nedeľa: dážď aj búrky teploty až do 30 stupňov

Počas noci aj počas zajtrajšieho dňa môžu opäť potrápiť búrky. Zajtra teploty na západne krajiny stúpnu až na 30 stupňov.

Dôležité
  • NOC: teplota od 12 až do 17°C , údolia do 10°C, slabý vietor, zrážky do 2 a v prípade doznievania búrok výnimočne do 10 mm
  • DEŇ: teplota od 23 až do 28°C , západ do 30°C, slabý vietor, zrážky do 5 a ojedinele a najmä pri búrkach okolo 20 mm

Počas dnešnej noci bude na Slovensku prevažne polojasno a spočiatku miestami veľká oblačnosť. Ojedinele sa môžu objaviť prehánky alebo dážď. Spočiatku možnosť doznievania búrok. Nad ránom sa môže ojedinele objaviť aj hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 17°C. V údoliach však bude ojedinele chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 10°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.

Cez deň až 30 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa bude polooblačno až oblačno a postupne miestami až veľká oblačnosť. Na mnohých miestach a na západe len ojedinele sa treba pripraviť na prehánky alebo dážď. Ojedinele sa tiež môžu zajtra objaviť aj búrky.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 23 až do 28°C. Na západe Slovenska však bude zajtra teplejšie a teplota sa tu bude pohybovať do 30°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 16 st.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať prevažne slabý vietor, ktorý však môže pri búrkach prechodne zosilnieť.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button