viac

  Predstaví Apple nový iPhone 12 už 8. septembra?

  Kedy Apple predstaví nový iPhone 12? Samotný Apple svoje keynote zverejňuje často len s predstihom niekoľkých týždňov. Na Twitteri sa však objavila informácia, že pravdepodobný termín najbližšej keynote bude už 8. septembra. Opäť však zrejme bude iba online.

  Na septembrovej keynote predstaví Apple niekoľko noviniek. Na poslednej keynote počas WWDC predstavil Apple hlavne softwarové novinky. Apple oficiálne oznámil aj predstavenie macOS pre ARM procesory. Na septembrovej keynote však zrejme žiadny MacBook nepredstaví.

  Apple by mal počas nadchádzajúcej keynote predstaviť zrejme hneď štvoricu nových iPhonov 12, okrem toho by mal Apple predstaviť aj hodinky Apple Watch Series 6 a tiež vynovený iPad.  Apple na keynote zrejme ukáže aj finálnu verziu iOS 14 a tiež finálnu verziu iPadOS 14. Spolu s novou generáciou Apple Watch zrejme uvoľní Apple aj finálnu verziu watchOS 7.

  Nová generácia iPhonov 12 sa však zrejme na pultoch predajní objaví s oneskorením. Pre pandémiu ochorenia COVID-19 je pravdepodobné, že sa nový iPhone 12 na pultoch predajní objaví až pred Vianocami.

  Milan Šedivý
  Milan
  Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

  Podobné články

  Pribudlo 6-tisíc prípadov a viac ako 100 úmrtí

  Antigénové a PCR testy na Slovensku včera potvrdili viac ako 6-tisíc prípadov ochorenia COVID-19. Za včerajší deň však pribudlo viac ako 100 úmrtí. Zaočkovaných za včera pribudlo necelých 6-tisíc.

  Tripartita odsúhlasila návrh kľúčového zákona na trvalú ochranu zamestnancov

  Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR pripravilo návrh nového zákona o podpore v čase skrátenej práce. Zmeny odsúhlasila už aj tripartita.

  MDV: Na odporúčanie hygienikov pozastavujeme praktickú výučbu v autoškolách

  Ministerstvo dopravy od zajtra pozastavuje Covid automat pre autoškoly. Stane sa tak na základe odporúčania rezortného hygienika.

  V nemocniciach je už viac ako 4-tisíc pacientov. Pribudlo 5-tisíc prípadov

  Stav v nemocniciach sa zhoršuje a počty pacientov posledné dni rastú. Aktuálne je v nemocniciach už viac ako 4-tisíc pacientov s ochorení COVID-19 alebo podozrením naň. Pribudlo aj 5-tisíc nových prípadov a takmer 100 úmrtí.

  Premiér sa zajtra stretne s odborníkmi. Majú riešiť ako ďalej

  Premiér Igor Matovič pozval v utorok 23. 2. na Úrad vlády SR vedcov a odborníkov. Majú riešiť ako ďalej bojovať s pandémiou COVID-19.

  Posledné články

  1 komentár

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu