Tech

Predstaví Apple nový iPhone 12 už 8. septembra?

Kedy Apple predstaví nový iPhone 12? Samotný Apple svoje keynote zverejňuje často len s predstihom niekoľkých týždňov. Na Twitteri sa však objavila informácia, že pravdepodobný termín najbližšej keynote bude už 8. septembra. Opäť však zrejme bude iba online.

Na septembrovej keynote predstaví Apple niekoľko noviniek. Na poslednej keynote počas WWDC predstavil Apple hlavne softwarové novinky. Apple oficiálne oznámil aj predstavenie macOS pre ARM procesory. Na septembrovej keynote však zrejme žiadny MacBook nepredstaví.

Apple by mal počas nadchádzajúcej keynote predstaviť zrejme hneď štvoricu nových iPhonov 12, okrem toho by mal Apple predstaviť aj hodinky Apple Watch Series 6 a tiež vynovený iPad.


Apple Special Event

Tradičná keynote Apple na ktorej predstaví novinky – Apple Special Events. Na nadchádzajúcej keynote, ktorá bude už 8. septembra predstaví Apple nový iPhone 12, iPad aj Apple Watch Series 6. Sledujte predstavenie noviniek Apple spolu s nami.


Apple na keynote zrejme ukáže aj finálnu verziu iOS 14 a tiež finálnu verziu iPadOS 14. Spolu s novou generáciou Apple Watch zrejme uvoľní Apple aj finálnu verziu watchOS 7.

Nová generácia iPhonov 12 sa však zrejme na pultoch predajní objaví s oneskorením. Pre pandémiu ochorenia COVID-19 je pravdepodobné, že sa nový iPhone 12 na pultoch predajní objaví až pred Vianocami.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button