OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy
Odporúčame

Pondelok: začína horúci týždeň. Teplota stúpne až na 31

Začína horúci týždeň, teplota už v pondelok stúpne až na 31 stupňov a v utorok bude zrejme ešte teplejšie. Potrápiť aj zajtra môžu búrky a to najmä na strednom a východnom Slovensku.

Počas dnešnej noci bude na Slovensku prevažne veľká a v západnej polovici územia postupne zmenšená oblačnosť. Miestami a to najmä na strednom a východnom Slovensku sa treba pripraviť aj na prehánky a dážď. Ojedinele sa počas noci môžu objaviť aj búrky. Neskôr budú zrážky už len ojedinele.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 12 až do 17°C a v údoliach bude výnimočne aj chladnejšie o niekoľko stupňov.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor, ktorý môže pri búrkach prechodne zosilnieť.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Cez deň až 31

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska prevažne malá. Na strednom a východnom Slovensku bude aj zväčšená oblačnosť. Miestami a na západe ojedinele sa objavia aj prehánky, dážď alebo búrky.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 26 až do 31°C. Na Orave a pod Tatrami však bude o niekoľko stupňov chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 24°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 15°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne slabý vietor, pri ktorý však môže búrkach prechodne zosilnieť.

Viac

Milan

Sledujte to najnovšie z domova aj zo sveta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button