OdporúčameSlovenskoSprávy
Odporúčame

Mladík nožom zaútočil na otca, matku aj dcéru. Útočníka má v rukách polícia

Mladík zaútočil nožom na otca, matku aj sestru. S poraneniami skončili všetci štyria v nemocnici. Útok sa odohral v skorých ranných hodinách v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice.

Dnes krátko po 01.00 hod boli záchranné zložky vyslané na Nákovnú ulicu v mestskej časti Bratislava – Podunajské Biskupice, kde sa mali nachádzať tri ťažko zranené osoby s mnohopočetnými bodno-reznými ranami. Útok mladíka si vyžiadal hneď niekoľkých ranených, ktorí skončili v opatere záchranárov a v nemocnici.

Skončili v nemocnici

„Prípad si na mieste prevzala výjazdová skupina Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave. Policajti miesto činu zabezpečili a podozrivú osobu na mieste zadržali,“ uviedla polícia na sociálnej sieti Facebook.

Zranené osoby sú hospitalizované a mimo ohrozenia života. Podozrivý muž je na vyšetrení v nemocničnom zariadení.

„Vyšetrovateľ Policajného zboru začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu. Ďalšie okolnosti tohto prípadu sú v týchto chvíľach predmetom intenzívneho vyšetrovania. Hneď ako to procesná situácia umožní, budeme verejnosť o prípade informovať,“ doplnila polícia na Facebook.

Syn útočil na rodinu

O prípade sme informovali už ráno avšak polícia v tom čase poskytla len strohú informáciu o troch ranených po útoku v Bratislave.

Podľa informácií, ktoré zverejnil portál hnonline.sk boli pri útoku zranené celkovo štyri osoby vrátane jednej mladistvej osoby. Útočiť mal práve mladík, ktorá pobodal svoju matku, otca a sestru.

Tri osoby skončili s rôznymi bodno-reznými poraneniami v Univerzitnej nemocnici v Bratislave a mladistvý útočník skončil v Národnom ústave detských chorôb.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button