OdporúčamePočasieSlovenskoSprávyVýstrahy
Odporúčame

Piatok: aj záver týždňa bude horúci. Platia výstrahy pred vysokými teplotami

Aj zaver posledného júlového týždňa bude horúci. Teplota sa môže vyšplhať až na 34 stupňov Celzia. Opäť platia výstrahy pred vysokými teplotami.

Dôležité
  • NOC: teplota od 13 až do 18°C, údolia od 8 až do 13°C, slabý vietor, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 29 až do 34°C, sever od 24 až do 28°C, vietor do 20 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na Slovensku jasno až polojasno a nadránom sa môže ojedinele objaviť aj hmla.

Najnižšia nočná teplota sa bude túto noc pohybovať od 13 až do 18°C. V údoliach však bude mierne chladnejšie a teploty sa tu budú pohybovať od 8 až do 13°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenka bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Vysoké teploty

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku jasno až polooblačno a na severe a východe bude prechodne zväčšená oblačnosť. Ráno môže byť ojedinele hmlisto. Na juhu Slovenska bude aj zajtra mimoriadne teplo. Aj zajtra platia výstrahy pred vysokými teplotami.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 29 až do 34°C. V Žilinskom a Prešovskom kraji bude chladnejšie a teploty sa tu budú pohybovať od 24 až do 28°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 15°C.


Meteorologické výstrahy

Aktuálne vydané meteorologické výstrahy pre územie Slovenska, či už ide o búrky, sneženie alebo napríklad poľadovicu. Buďte vždy pripravení na akékoľvek vyčíňanie počasia.


Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať prevažne severný o maximálnej rýchlosti do 20 km/h. V Banskobystrickom kraji bude fúkať len slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button