OdporúčamePočasieSlovenskoSprávy

Nedeľa: čaká nás horúci záver týždňa. Bude až 32 stupňov

Aj zajtra bude na Slovensko veľmi teplo a teplota sa bude pohybovať až do 32 stupňov Celzia. Večer však nastane pribúdanie oblačnosti.

Dôležité
  • NOC: teplota od 10 až do 15°C, údolia od 6 až do 10°C, slabý vietor, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 27 až do 32°C, sever okolo 25°C, vietor do 20 km/h, bez zrážok

Počas dnešnej noci bude na Slovensku jasno alebo len malá oblačnosť. Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 10 až do 15°C. V údoliach však bude chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať od 6 až do 10°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska fúkať len slabý vietor alebo bude bezvetrie.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Až 32 stupňov

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku jasno až polojasno a k večeru nastane na západe postupne pribúdanie oblačnosti.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 27 až do 32°C. Na severe Slovenska však bude chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 25°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 16°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine Slovenska fúkať len slabý a na západe juhovýchodný až južný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button