Bleskové správyOdporúčameSlovenskoSvet
Odporúčame

Jozefa Majského vypátrali na pražskej psychiatrii

Českí policajti vypátrali odsúdeného Jozefa Majského. Má sa nachádzať na pražskej psychiatri a podľa ošetrujúceho lekára nie je schopný žiadnych úkonov.

Slovenský Najvyšší súd právoplatne odsúdil Jozefa Majského a ihneď po vynesení rozsudku začali po odsúdenom pátrať policajti. Majský však do väzenia nenastúpi a podľa posledných informácií je hospitalizovaní na pražskej psychiatrii.

„Na základne získaných poznatkov od oddelenia cieľového pátrania slovenskej polície začali českí kolegovia preverovať miesta, na ktorých sa mohol zdržiavať právoplatne odsúdený Jozef Majský,“ uviedla polícia na Facebooku.

Prvotné previerky podľa polície neviedli k želanému výsledku. Získané indície podľa polície napovedali, že odsúdený Jozef Majský sa začal skrývať.

Policajti ho napokon vypátrali na pražskej psychiatrii. Podľa posledného vyjadrenia ošetrujúceho lekára nie je Majský schopný akýchkoľvek úkonov, a preto zostáva hospitalizovaný. „O ďalšom vývoji vás budeme informovať,“ doplnila polícia.

„Aj keď sa tento prípad ešte neskončil želaným záverom, je to ďalší dôkaz skvelej spolupráce pátracích tímov Polície České republiky a Policajného zboru,“ uviedla polícia na Facebooku k spolupráci s českými policajtmi.

Viac

Podobné články

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button