Bleskové správyOdporúčameSlovenskoSprávySvet
Odporúčame

Českí policajti zadržali Jozefa Majského

Ani hospitalizácia na psychiatri nepomohla odsúdenému Jozefovi Mayskému vyhnúť sa base. Iba včera policajti informovali, že Majského sa podarilo vypátrať v Česku.

Lenže Majský bol pacientom na psychiatrickej klinike avšak ani to mu nepomohlo. Českí policajti zadržali Majského priamo v nemocnici a čaká ho teraz vydávací proces na Slovensko.

„Môžeme potvrdiť, že Jozef Majský bol dnes o 12:25 zadržaný v pražskej nemocnici. To, čo bude nasledovať je v plnej kompetencii českých orgánov,“ uviedla polícia na sociálnej sieti Facebook.

Keďže stále platí, že nenastúpil do výkonu trestu na základe právoplatného rozsudku, je aj naďalej zo strany slovenskej polície vedený ako hľadaná osoba.

„Nakoľko o ďalších krokoch teraz rozhodujú české orgány, Policajný zbor nedisponuje žiadnymi inými informáciami pre verejnosť a médiá nad rámec tohto statusu. V prípade potreby bude Policajný zbor samozrejme maximálne súčinný s cieľom zadosťučinenia spravodlivosti,“ doplnila polícia na Facebooku.

Viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button