PočasieSlovenskoSprávy

Štvrtok: teploty stúpnu a ubudne zrážok

Počas noci bude do 18 stupňov. Cez deň však teplota stúpne až na 32°C. Ubudne aj zrážok.

Spočiatku noci bude na Slovensku polooblačno až oblačno a postupne nastane zmenšovanie oblačnosti. Nadránom ojedinele sa ojedinele objaví hmla alebo nízka oblačnosť. Ojedinele sa môže objaviť slabý dážď alebo prehánky.

Najnižšia nočná teplota sa bude túto noc pohybovať od 13 až do 18°C avšak v dolinách bude ojedinele aj chladnejšie.

Počas dnešnej noci bude na Slovensku fúkať prevažne severný vietor o rýchlosti od 10 až do 30 km/h. Na juhovýchode môže rýchlosť vetra v nárazoch ojedinele dosiahnuť až 45 km/h. Vietor však bude postupne slabnúť.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Teplota stúpne

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku väčšinou jasno až polooblačno a pri prechodne zväčšenej oblačnosti sa môžu objaviť výnimočne slabé zrážky. Zrána sa môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 27 až do 32°C. Na Orave a pod Tatrami však bude chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 25°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 17°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať prevažne severovýchodný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button