OdporúčamePočasieSlovenskoSprávyVýstrahy

Piatok: horúci záver týždňa a výstrahy pred teplom

Koniec pracovného týždňa bude poriadne horúci. Teplota sa zajtra vyšplhá až na 34 stupňov a pre mnohé okresy Slovenska platí aj výstraha pred vysokými teplotami.

Počas dnešnej noci bude na Slovensku jasno až polojasno. Zrána sa môže ojedinele objaviť aj hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude túto noc pohybovať od 13 až do 18°C. V dolinách a kotlinách bude miestami okolo 11°C.

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska väčšinou len bezvetrie alebo bude fúkať len slabý vietor.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Platia výstrahy

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku väčšinou jasno až polooblačno a ojedinele prechodne aj zväčšená oblačnosť. Zrána sa môže ojedinele objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Počas zajtrajšieho dňa bude mimoriadne teplo. Platia výstrahy pred vysokými teplotami. Najmä rodičia malých detí a tiež starší ľudia by sa zajtra mali dávať pozor a vyhnúť sa pobytu vonku počas obeda a po obede.

Najvyššia denná teplota sa zajtra bude pohybovať od 29 až do 34°C. Na Orave a pod Tatrami bude o niekoľko stupňov chladnejšie a teplota sa bude sa tu bude pohybovať okolo 27°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 20°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine Slovenska fúkať slabý a miestami severovýchodný až východný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button