OdporúčamePočasieSlovenskoSprávyVýstrahy
Odporúčame

Čaká nás horúca sobota. Teplota stúpne až na 35°C

Slovensko čaká poriadne horúci víkend. V sobotu na mnohých miestach platia výstrahy pred vysokými teplotami.

Dôležité
  • NOC: teplota od 14 až do 19°C, vietor do 20 km/h, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 30 až do 35°C, sever okolo 28°C, vietor do 20 km/h, zrážky na severe ojedinele do 3 mm.

Počas dnešnej noci bude prevažne jasno. Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od 14 až do 19°C. V dolinách a kotlinách však bude miestami chladnejšie a teplota sa bude pohybovať okolo 12°C.

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska väčšinou bezvetrie alebo bude fúkať slabý vietor. Na juhovýchode bude miestami fúkať severný o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Veľmi teplo

Počas zajtrajšieho dňa bude na území Slovenska jasno až polooblačno a ojedinele bude prechodne zväčšená oblačnosť. Na severe sa môžu výnimočne objaviť prehánky. Počas zajtrajšieho dňa bude veľmi teplo.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 30 až do 35°C. Na Orave, pod Tatrami a na Spiši bude väčšinou o niečo chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať okolo 28°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 20°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku fúkať prevažne slabý a na východe miestami severovýchodný vietor o maximálnej rýchlosti do 20 km/h.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button