PočasieSlovenskoSprávyVýstrahy

Aj v nedeľu bude horúco. Teploty sa vyšplhajú na 34 stupňov

Aj záver týždňa bude horúcu. V nedeľu cez deň stúpnu teploty až na 34 stupňov a opäť platia výstrahy prvého stupňa pred vysokými teplotami.

Dôležité
  • NOC: teplota od 15 až do 20°C, bezvetrie, bez zrážok
  • DEŇ: teplota od 29 až do 34°C, sever 27°C, slabý vietor, zrážky ojedinele do 2 mm a pri búrkach viac

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska prevažne jasno. Najnižšia nočná teplota  sa bude pohybovať od 15 až do 20°C. V dolinách a kotlinách však bude chladnejšie a teplota sa tu bude pohybovať od 10 až do 15°C.

Počas dnešnej noci bude na väčšine územia Slovenska bezvetrie alebo bude na väčšine územia fúkať len slabý vietor.


Počasie

Ako bude dnes a zajtra na Slovensku? Budete dnes potrebovať dáždnik? Sledujte najnovšie správy z počasie. Pripravené pre vás máme aj výstrahy, ktoré platia pre Slovensko.


Bude teplo

Aj počas zajtrajšieho dňa bude na Slovensku jasno až polooblačno a ojedinele prechodne zväčšená oblačnosť. Výnimočne sa môžu objaviť prehánky alebo aj búrky. Naďalej však bude veľmi teplo. Aj počas zajtrajšieho dňa platia výstrahy prvého stupňa pred vysokými teplotami.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 29 až do 34°C. Na Orave, pod Tatrami a na Spiši bude väčšinou okolo 27°C. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 20°C.

Počas zajtrajšieho dňa bude na väčšine územia Slovenska fúkať prevažne len slabý vietor.

Viac

Počasie

Aktuálne počasie na Slovensku. Chystáte sa dnes do práce a potrebujete vedieť ako sa obliecť? Pozrite si predpoveď počasia pre Slovensko.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button